Написать отзыв
Ваше имя
Email
Сайт
Заголовок
Оцените товар
Отзыв
 • Wings EF vs стальне Pilot EF vs Pilot 0.5mm

  Я використовував <b>Pilot Penmanship</b> спочатку із стальним дуже тонким пілотівським <b>(EF)</b> пером. Я використовую ручку і для письма, і для шкіциків, і зі стальним EF був момент, що папір був подряпаним після скетчу, і витерти олівець у місці, де тепер чорнило, було складно. Інколи мені потрібно тонесенький штрих, і я звик його отримувати, якщо перевернути перо лицем донизу, але в цьому пері товщина штриху однакова. Я навіть пробував трошки розгинати перо, щоб воно стало мокрішим і м'якшим, але по факту це нічого не дало.

  <b>Wings EF</b> приємніше в письмі, має трішечки грубший штрих, коли писати звичайним способом, але дуже тоненький, якщо його обернути.

  Це може бути очевидним, але перед першим використанням таки треба промити ручку в теплій воді з милом, бо я цього не зробив, і потік чорнила часом переривався. Я використовую Noodlers Ink - Heart of Darkness.

  До речі про Heart of Darkness — в комплекті з ним йшла простенька ручка Noodlers Charlie на піпетку, і я запхав туди плоске <b>Pilot 0.5 мм</b> після невеликого підгину краєчків пера, де воно входить в корпус. В результаті вийшла непогана ручка, яка дає мокрий штрих. Це мій перший досвід з плоским пером, і почерк з ним стає набагато гарнішим, легше зв'язувати букви у словах. Пише легко, приємно. З мінусів це те, що вона мокра, і треба подути на написане перед тим, як перегорнути сторінку, і сама ручка має тенденцію протікати, якщо вона в сумці, а з тою сумкою поводитись необережно.

  Рекомендую всі три пера, хоча якби вибирати між Pilot EF чи Wings EF, то я зроблю вибір на користь Wings.

  Пишіть :)
  19 октября 2017 13:28
 • Pilot EF стальной

  Начать хотелось бы с комментария по поводу слегка отпугивающего "царапающего характера" пера: да, конечно, шероховатости бумаги ощущаются, а при первом прикосновении к бумаге возникает ощущение, что пишешь иголочкой. Но во-первых, спустя треть картриджа линия становится слегка толще, а царапающее ощущение значительно уменьшается, а во-вторых, у любителей особенно тонких линий, у которых это перо должно вызывать оправданный интерес, альтернатив не так и много. Это перо ощущается глаже, чем гелевые ручки сопоставимой толщины (например, Pilot Hi-tec 0.25). Еще оно удобно тем, что не особенно прихотливо к качеству бумаги, чернило (родное) не протекает на обратную сторону. Приятнее писать, конечно, по бумаге с более гладкой текстурой. В целом, уверенно рекомендую людям с мелким почерком и легкой рукой.
  13 сентября 2017 22:05